6 augustus 2026

Trias Jeugdhulp heeft eind juli de deuren van een nieuwe dagbehandeling in Nijverdal geopend, in gebouw de Holtink. Deze dagbehandeling is voor kinderen tussen de 2,5 en 6 jaar die gespecialiseerde jeugdhulp nodig hebben. 

Soms loopt de ontwikkeling van een kind anders dan verwacht. Trias Jeugdhulp biedt dan passende ondersteuning aan gezinnen met vragen over opvoeding, gedrag of ontwikkeling. Dagbehandeling kan passend zijn voor jonge kinderen die bijvoorbeeld moeite hebben met het uitvoeren van opdrachten, snel afgeleid zijn of het lastig vinden om contact te maken met leeftijdsgenootjes. Ook bij vragen over taal, spraak, bewegen of hechting kunnen wij helpen. Kinderen met ADHD of Autisme Spectrum Stoornis (ASS) vinden bij ons een veilige plek en kunnen baat hebben bij onze specifieke benadering.

De behandeling heeft een gemiddelde duur van 12 maanden. We werken hierbij altijd samen met de ouder(s) of verzorger(s). Samen bereiden we het kind voor op een vervolgplek. Dit kan een reguliere opvang, een peuterspeelzaal of het (speciaal) onderwijs zijn.

Kijk hier voor meer informatie over onze dagbehandeling.

Trias Jeugdhulp
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.